On-line výstava Narcis 2022  Výsledky

21.04.2022

VÝSLEDKY VÝSTAVY NARCIS 2022


CLUB WINNER 

Pes: Redbull Green Amber

Fena: Yudgelis Bella, Kamila Laska


BEST IN SHOW

1. Yeeh Chi-Chi from Pocahontas, CYT, Lenka Havlíčková

2. Jessika El-Choclo, CYT, Věra Kadlecova Barešova

3. Kostbar Schatz Grover, BT, Jitka Horejšová


JUNIOR BEST IN SHOW

1. Genius Dryp Carpe Diem, BT, Věra Kadlecova Barešova

2. Green Amber AVENGER, YT, Ladislava Indrova

3. Molly Deleware, Poodle, Věra Kubásková


BEST IN CUT

1. Simba Deny Black Onyx, CYT, Ladislava Indrova

2. Sarah Club Golden Dogs, CYT, Šárka Plačková

3. Fromi Monchi von Old River, CYT, Kamila Kunešová


MISS LIKE za nejvyšší počet získaných FB hlasů se stává:

1. Bailey Lucky Angel, Ingrid Srvatkova

2. Yustin Endrue di Elegante Perla, Dana Kořánová

3. Kayla De Monamar, Tomáš Nika Hlinčíkovci


BEST OF COLORS (BOC)


Biewer terrier 

Black/white/gold: Kostbar Schatz Grover, Jitka Horejšová

Colorful yorkshire terrier

Black/ tan: Jessika El-Choclo, Věra Kadlecova Barešova

Black solid: Yudgelis Bella, Kamila Laska

Black/ tan/ sable: V´ Ophelia Solaine vom Rosenschloss, Kathrin Moritz

Black/ white: Kaila Colorful Rainbow, Šárka Plačková

Chocolate/ tan: Yustin Endrue di Elegante Perla, Dana Kořánová

Chocolate solid: Chico Color Paradise, Kamila Laska

Chocolate/ white/ sable: Yeeh Chi-Chi from Pocahontas, Olie Yorkies

Blue merle/ tan: Catrin Caroline Cruel Krieger´s Doggies, Dana Křížová

Blue merle no tan: Beky Rosalia Von Foret de Vent, Věra Kubásková


BEST OF BREED (BOB)


Biewer terrier:

Male: Kostbar Schatz Grover, Jitka Horejšová

Female: Hennessey from Kingdom of Stars, Andrea Vlkova

Colorful yorkshire terrier:

Male: Yeeh Chi-Chi from Pocahontas, Olie Yorkies

Female: Beky Rosalia Von Foret de Vent, Věra Kubásková


UMÍSTĚNÍ VE TŘÍDÁCH


Plemeno COLORFUL YORKSHIRE TERRIER

Best in class Baby

1. Jerrit Jim Carpe Diem, Jana Cempirkova

2. Paris Crystal Hearts, Duška-Jožko Čachotský

3. Gareth Glori von Madana, Jakub Kuba Krieger

Best in class puppy

1. Redbull Green Amber, Kennel from Pocahontas

2. Aischa Bellmady von Leny, Nikola Natálka Robíková

3. Priscilla Lilly Luxury Diamond von Jung, Kathrin Moritz

Best in class Junior

1. Jessika El-Choclo, Věra Kadlecova Barešova

2. Yudgelis Bella, Kamila Laska

3. Kaila Colorful Rainbow, Šárka Plačková

Best Interim class

1. Bon Hiladel Betti, Jana Cempirkova

2. Julie Paradise Ladybird, Milena Dostálová

Best in class Open

1. Yeeh Chi-Chi from Pocahontas, Lenka Havlíčková Olie Yorkies

2. Beky Rosalia Von Foret de Vent, Věra Kubásková

3. V´ Ophelia Solaine vom Rosenschloss, Kathrin Moritz

Best in class Winner

1. Yustin Endrue di Elegante Perla, Dana Kořánová

----------------------------

Plemeno BIEWER TERRIER

Best in class Puppy

1. Genius Dryp Carpe Diem, Věra Kadlecova Barešova

Best in class Junior

1. Kostbar Schatz Grover, Jitka Horejšová

2. Hennessey from Kingdom of Stars, Andrea Vlkova

3. Catarine Van Helsing Orchid Destiny Joy, Hanka Dostálová

---------------------------------

Plemeno YORKSHIRE TERRIER

Best in class Baby

1. Green Amber AVENGER, Ladislava Indrova

----------------------------------

Plemeno POMERANIAN

Best in class Baby

1. Wafle from Pocahontas, Kennel from Pocahontas

 -----------------------------------

Plemeno POODLE

Best in class Baby

1. Molly Deleware, Věra Kubásková 

----------------------------------------------------------------

!!!GRATULUJEME!!!